Kraina lodu 2. Kocham ten film

  Niesamowita bajka wytwórni Walta Disney’a o królowej Elsie i księżniczce Annie, która roztapia serca widzów już od lat, doczekała się nareszcie kontynuacji

  Fantastyczna przygoda powraca!

  Niesamowita bajka wytwórni  Walta Disney’a o królowej Elsie i księżniczce Annie, która roztapia serca widzów już od  lat, doczekała się nareszcie kontynuacji. W listopadzie trafia do kin najnowszy film Walta Disneya – “Kraina Lodu 2”, a wraz z nią do księgarni kolejna część kolekcji książek “Kocham ten film”. Dzięki najnowszemu tytułowi – “Kraina Lodu 2. Kocham ten film”, młodzi czytelnicy mają szansę przenieść się jeszcze raz w świat zaczarowanego królestwa znanego z kinowego ekranu. Zapierająca dech w piersiach historia pozwoli nam jeszcze raz spotkać naszych ulubionych przyjaciół i dołączyć do kolejnej wielkiej przygody razem z Olafem i innymi postaciami.

  Tytuły znane wszystkim dzieciom

  Suzanne Francis, ceniona autorka specjalizująca się w science fiction i fantastyce, świetnie wykorzystuje swoje umiejętności w tworzeniu różnego rodzaju książek z gatunku literatury dziecięcej i opowieści dla młodszych dzieci. Spod jej pióra wyszło wiele adaptacji najsławniejszych disnejowskich produkcji, takich jak “Auta”, “Gdzie jest Nemo?”, “Vaiana. Skarb oceanu”, “Zwierzogród”, “Iniemamocni”, “Toy Story” i wiele innych znanych wszystkim dzieciom tytułów. Jej książki są doskonałym sposobem na poszerzenie świata filmowego tych zapadających w pamięć dziecka produkcji.

  Podróż ku prawdzie

  W tym tytule, niezapomniani bohaterowie – księżniczka Anna, dzielny Kristoff, renifer Sven i bałwanek Olaf pomagają królowej Elsie uporać się z nową porcją kłopotów. Elsa, królowa Arendelle od dziecka posiada bardzo potężne moce pozwalające panować nad lodem, które wszelkimi sposobami stara się kontrolować. Nie zawsze się to jednak udaje. Gdy pewnego razu, w wyniku nieszczęśliwego wypadku sprowadza na swoje królestwo i poddanych wieczną, srogą zimę, robi wszystko, by odwrócić czar. Gdy jej się to udaje i zagrożenie zostaje zażegane wszyscy oddychają z ulgą. Jednak z biegiem czasu moce Elsy stają się coraz bardziej potężne, a tym samym – niebezpieczne. Ona sama w tym czasie zaczyna słyszeć odległe wołanie, które wzywa ją do siebie. Chcąc dowiedzieć się, kto próbuje się z nią skontaktować, a także pragnąc poznać odpowiedzi na nurtujące ją pytania, królowa postanawia wyruszyć w podróż ku prawdzie i odwiedzić daleką północ. W wyprawie towarzyszą jej wierni przyjaciele.

  Zabawa na długie goziny

  Kraina Lodu 2. Kocham ten film” to przepełniona pozytywnymi uczuciami, działająca na wyobraźnię historia, która porwie dziecko i przeniesie je w magiczny świat przygód. Każda strona książki zawiera niezwykłe, wielokolorowe, dynamiczne ilustracje, ułatwiające zrozumienie opowieści nawet najmłodszym czytelnikom. Wypełniające całe strony rysunki głównych bohaterów, malowniczych miejsc, w które się udają, oraz różnych osób i stworzeń, które spotykają na swojej drodze pozwalają sprawniej podążać za biegiem historii i urozmaicają czytanie. Jest to gwarancja świetnej zabawy przez długie godziny, do której młodzi czytelnicy będą pragnęli powrócić wiele razy.

  People obraz autorstwa prostooleh - www.freepik.com